VMVT lankėsi Lietuvos sveikatos mokslų universiteto studentai

 

Šiandien, kovo 7 d., Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje (VMVT) lankėsi Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Veterinarinės maisto saugos ir Maisto mokslo studijų programų studentai.

Jaunuolius pasveikinęs VMVT direktoriaus pavaduotojas Vidmantas Paulauskas pakvietė juos atlikti praktiką VMVT ir atsakingai planuoti savo profesinę ateitį. „Džiugu, kad galimybėmis tarnyboje ne tik atlikti praktiką, bet ir dirbti domisi nemažai absolventų. Tikiu, kad tarp šių jaunuolių yra nemažai būsimų kolegų, kurie praturtins mūsų kolektyvą savo žiniomis, nauju požiūriu ir jaunatvišku entuziazmu“, – sakė V. Paulauskas.

Susitikimo metu VMVT atstovai pristatė įstaigos struktūrą, darbo specifiką, galimybes ir iššūkius. Studentai turėjo galimybę susipažinti su kasdiene įstaigos veikla, gauti atsakymus į juos dominančius klausimus, jiems papasakota apie galimybę atlikti praktiką VMVT ar, baigus mokslus, čia įsidarbinti.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Karjeros centras, siekdamas didinti studentų ir absolventų įsidarbinamumą, organizuoja studentų ekskursijas įmonėse ir įstaigose. LSMU studentai išreiškė norą apsilankyti VMVT, susipažinti su vykdoma veikla, darbo specifika, karjeros galimybėmis.

Studentai šiandien taip pat lankėsi ir Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute.

Atgal